O mnie

Powołanie do życia tego bloga miało związek ze sporymi zmianami w moim życiu – uniwersytet następnie pierwsza posada i nowe środowisko. Chciałem, by był odskocznią od codzienności i wyrazić siebie oraz moje poglądy na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – aktualnie blog działa pełną parą, a zaś Ty możesz poznawać autora od różnych stron.
Co znajdziesz na blogu?
Wpisy dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu i wielu innych. Generalnie – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, pasjonuje i co daje mi satysfakcję w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że to co przeczytasz na tym blogu jest efektem pasji i wiedzy.
Mój blog jest również sposobem na wymianę poglądów z osobami go odwiedzającymi – zawsze odpowiadam na wszelkie spostrzeżenia komentujących i udzielam się w dyskusjach, które prowadzone są pod opublikowanymi tekstami. Pragnę w ten sposób stworzyć społeczność która jest już w tym momencie niesłychanie duża.Zachęcam do lektury!
Mam nadzieję, że spędzisz na moim blogu przyjemne chwile!