Aktualności

SZACHOWE GRAND PRIX CZTERECH MIAST

dodano: 21.06.2015

Dnia 21.06.2015 w Sulechowskim Domu Kultury odbył się kolejny turniej szachowy z cyklu Grand Prix czterech miast.

W szranki do szachownic stanęło 46 szachistów z województwa lubuskiego oraz wielkopolski. Wszyscy grali w jednej grupie ale osobno była prowadzona klasyfikacja dla nw. grup:

Po raz kolejny znakomitą organizację oraz oprawę turnieju, zapewnił uczestnikom radny powiatu zielonogórskiego Pan Rafał ROSOLSKI, a wszelkie wątpliwości na szachownicach rozstrzygał sędzia szachowy klasy państwowej Pan Arkadiusz WIŚNIEWSKI.

Gratulacje, podziękowania, a także słowa uznania dla wszystkich zaangażowanych osób prywatnych i wolontariuszy za wkład pracy włożony w przygotowanie imprezy oraz sprawne przeprowadzenie zawodów. Dodatkowo wielkie dzięki za wspieranie intelektualnych widowisk sportowych organizowanych przede wszystkim z myślą o naszych dzieciach.

Sponsor turnieju radny powiatu zielonogórskiego Pan Rafał ROSOLSKI ufundował dla najlepszych zawodników w każdej kategorii puchary, medale a dla wszystkich zawodników turnieju słodkie małe co nieco.

W turnieju grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem 15 minut na zawodnika

Z ogromną przyjemnością mogę powiedzieć, iż po siedmiu rundach w klasyfikacji generalnej wygrał turniej Pan Piotr JAGODZIŃSKI

Poniżej szczegółowe wyniki zmagań:


SZCZEGÓŁOWE WYNIKI TURNIEJU (CHESS ARBITER)


Dla wszystkich zawodników gratulacje z osiągniętych wyników z życzeniami kolejnych sukcesów przy szachownicy.

G R A T U L A C J E

składa

Prezes KSz. Agmarex Sulechów

Arkadiusz WIŚNIEWSKI


WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z TURNIEJU

FILM Z TURNIEJU




LUBSKO SULECHÓW
M-ce Nazwisko Imię Pkt. Pkt. GRUPA
1 Szylko, Waldemar 6,0 4,5 A
2 Śmierzchalski, Dawid 6,0 4,0 A
3 Bieliński, Dariusz 5,0 5.0 A
4 Wiśniewski, Kamil 4,5 5,0 B
5 Strakszyc, Szymon 3,5 5,0 A
6 Gola, Adam 4,5 4,0 A
7 Urbaniak, Artur 4,0 4,0 A
8 Kudlak, Mariusz 4,0 4,0 A
9 Kudlak, Julia 4,5 3,0 D
10 Kołodziejski, Grzegorz 3,5 4,0 A
11 Wojciechowska, Agata 3,0 4,0 D
12 Weran, Jakub 3,0 4,0 E
13 Kudlak, Stanisław 3,5 3,0 D
14 Jagodziński, Piotr - - - 6,5 A
15 Paziewicz, Daria 3,5 3,0 D
16 Urbaniak, Adrianna 3,0 3,5 D
17 Musin, Oliwia 3,0 3,5 C
18 Kolago, Marcin 6,0 - - - A
19 Stężycki, Mariusz 3,0 3,0 A
20 Szczepański, Andrzej 3,0 3,0 A
21 Zabawski, Grzegorz - - - 6.0 A
22 Stężycki, Kamil 3,0 2,5 D
23 Skibicki, Cyprian 3,0 2,5 F
24 Kudlak, Mateusz 2,5 3,0 E
25 Gajdecki, Ryszard - - - 5.5 A
26 Wiśniewski, Arkadiusz 5,5 - - - A
27 Manigk, Sebastian 5,5 - - - A
28 Michalski, Daniel 5,5 - - - A
29 Pfeffer, Ruprecht 5,0 - - - A
30 Stój, Dariusz 5,0 - - - A
31 Goździewicz, Robert 5,0 - - - A
32 Jabłoński, Andrzej 5,0 - - - A
33 Żarowska, Wiktoria 3,0 2,0 D
34 Raczykowska, Paulina - - - 5.0 B
35 Monczak, Mariusz - - - 5.0 A
36 Górkiewicz, Mateusz - - - 5.0 B
37 Barski, Maciej 2,5 2,0 F
38 Musin, Paweł 2,0 2,5 E
39 Hering, Sven 4,5 - - - A
40 Jentzsch, Reinhard 4,5 - - - A
41 Kirst, Julia 4,5 - - - A
42 Kiełek, Andrzej 4,5 - - - A
43 Horwat, Damian 4,5 - - - B
44 Brzeziński, Krzysztof 4,5 - - - A
45 Goździewicz, Marek 4,5 - - - A
46 Fleszar, Piotr 4,5 - - - A
47 Waligóra, Mariusz 4,5 - - - A
48 Jasik, Jan 2,0 2,0 F
49 Rauba, Bartosz 2,0 2,0 E
50 Wożniak, Mateusz 4,0 - - - D
51 Janczura, Czesław 4,0 - - - A
52 Neumann, Hans-Georg 4,0 - - - A
53 Wulf, Felix 4,0 - - - A
54 Dr.Pietzko, Andreas 4,0 - - - A
55 Salim, Yousef 4,0 - - - A
56 Marten, Karl-Heinz 4,0 - - - A
57 Śledź, Adam - - - 4.0 A
58 Lambrecht, Tomasz - - - 4.0 D
59 Raźny, Dawid - - - 4.0 A
60 Janczura, Czesław - - - 4.0 A
61 Ślugaj, Krystian - - - 4.0 A
62 Knobel, Adam - - - 4.0 A
63 Wiśniewska, Patrycja 1,5 2,5 E
64 Szylko, Remigiusz 3,5 - - - A
65 Kozłowicz, Adrian 3,5 - - - C
66 Balcerczak, Ewa 3,5 - - - A
67 Ostojicz, Eryk - - - 3.0 D
68 Koźmiński, Jakub - - - 3.0 E
69 Czuchman, Marek - - - 3.0 A
70 Żarowski, Paweł 2,0 1,0 F
71 Głowiński, Daniel 3,0 - - - A
72 Wilczyński, Dariusz 3,0 - - - A
73 Szydzik, Ryszard 3,0 - - - A
74 Świerc, Damian 3,0 - - - D
75 Wróbel, Jakub 3,0 - - - E
76 Moc, Mirosław 3,0 - - - F
77 Dynowski, Tomasz 3,0 - - - D
78 Mierzwiak, Jakub 3,0 - - - F
79 Keller, Natalia 3,0 - - - D
80 Brzeziński, Kacper 2,5 - - - E
81 Machnicka, Karolina 2,0 - - - F
82 Śliwka, Radosław 2,0 - - - E
83 Dąbrowski, Jakub 2,0 - - - F
84 Dąbrowska, Julia 2,0 - - - E
85 Góralczyk, Daria 2,0 - - - F
86 Wojciechowska, Mirela - - - 2.0 A
87 Bodnar, Maria 1,5 - - - F
88 Talaga, Kinga - - - 1.5 F
89 Dąbrowski, Paweł 1,5 - - - A
90 Michalski, Krzysztof 1,0 - - - F
91 Paziewicz, Katarzyna - - - F