Aktualności

VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA

dodano: 18.09.2017

W dniu 10.09.2017 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbył się VI Turniej Szachowy o Puchar Bachusa.

W szranki do szachownic o tytuł najlepszego zawodnika stanęło 72 zawodników. Turniej był podzielony na dwie grupy. Grupa B zawodnicy z rankingiem do 1600  Grypa A oraz zawodnicy z rankingiem powyżej 1600. Gratulacje, a także słowa uznania za wkład pracy włożony w przygotowanie imprezy. Organizatorem turnieju była Fundacja Szachowego Mistrzostwa, która w mojej ocenie jak zawsze może pochwalić się znakomitą organizacją i oprawą turnieju.

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe co spowodowało wśród zawodników radosne uśmiechy i euforyczne okrzyki dzieci.

Podsumowując - bardzo udana impreza szachowa GRATULACJE.


Bardzo istotne jest wsparcie takich inicjatyw ze środków budżetowych, bez których organizacja oraz udział w takich imprezach byłby po prostu niemożliwy. Dzięki dofinansowaniu przez Gminę Sulechów zawodnicy Klubu Szachowego Sulechów mogli wyjechać i brać udział w turniejach szachowych w takich miejscowościach jak Zbąszyń, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Lubsko itd.


Poniżej szczegółowe wyniki zmagań turnieju:


SZCZEGÓŁOWE WYNIKI TURNIEJU (CHESS ARBITER)


G R A T U L A C J E dla wszystkich zawodników z osiągniętych wyników z życzeniami kolejnych sukcesów przy szachownicy.

składa

Prezes KSz Sulechów

Arkadiusz WIŚNIEWSKI