Aktualności

Świebodzin - Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej VIII turniej

dodano: 04.10.2009

_______Dnia 03.10.2009r w Świebodzinie odbył się VIII turniej z cyklu Grand Prix Ziemi Lubuskiej.

Poniżej tabela turniejowa 

M-ceNazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Uwagi
1Orzech, Dominik24358.541.5053.00843.0 
2Bieliński, Dariusz22247.542.5055.50738.5 
3Oliwa, Marek24187.043.0055.50639.5 
4Czerniawski, Marek21076.542.0055.50635.0 
5Szylko, Waldemar20946.537.0048.50635.5 
6Jagodziński, Piotr22076.039.0051.50633.0 
7Oliwa, Patryk22256.038.5049.50535.0 
8Nun, Grzegorz17206.038.0049.00531.0najlepszy do 2000
9Szymanski, Jaroslaw18366.037.5049.00633.0 
10Stańkowski, Aleksander17756.037.0048.50532.5najlepszy do 1800
11Zabawski, Grzegorz18456.035.0046.00630.0 
12Koleda, Tomasz18006.035.0042.50630.0 
13Jacewicz, Mateusz18006.034.0044.50629.0 
14Koszela, Stanisław18725.535.0046.00527.5 
15Jasniewicz, Rafal16015.535.0045.00425.5 
16Czerniawski, Krzysztof16005.533.5044.50325.5I miejsce junior do lat 10
17Jacewicz, Krzysztof18005.533.0042.00526.5 
18Kolesiński, Mateusz16005.531.5041.00423.0 
19Kiełek, Andrzej20265.039.0051.50530.0 
20Mądrawski, Krzysztof16005.036.0046.50425.5 
21Dębski, Błażej18005.036.0046.00529.0 
22Dus, Leszek18865.035.0045.50529.0 
23Derewlany, Paweł16005.034.5046.00525.0 
24Kucza, Karol18005.034.0042.00527.0 
25Nun, Joanna15995.033.0043.00425.5najlepsza kobieta
26Zaporowski, Michał16005.033.0041.50523.0najlepszy do 1600
27Nun, Ryszard16665.032.5042.00525.0 
28Książkiewicz, Marcin10005.032.0041.00523.0najlepszy do 1400
29Tyszkiewicz, Władysław10005.028.0036.50519.0 
30Węgrzyn, Paweł10004.533.0042.50421.0 
31Krzysztofiak, Joanna14294.532.5041.50424.5 
32Szczepańska, Justyna18004.531.5040.00421.5 
33Grabowski, Jan17774.531.0041.00424.0 
34Patla, Bartosz18004.039.5048.50428.0 
35Sowa, Martyna17204.034.0045.50323.5 
36Roj, Maksymilian16004.032.0040.50419.0II miejsce junior do lat 10
37Krzysztofiak, Zdzisław17534.030.5040.00320.5 
38Sowa, Błażej16004.030.0039.00419.0 
39Łakomiak, Marcin14004.030.0037.50418.0 
40Kowalczyk, Damian18004.029.5038.50422.0 
41Urbaniak, Artur10004.029.5037.50416.0 
42Fudalej, Sławomir16004.028.5035.00418.0III miejsce junior do lat 10
43Kuśnierz, Janusz19484.028.0037.00420.0 
44Michalczuk, Sara12504.025.0030.50415.0najlepsza juniorka do lat 10
45Balcerczak, Ewa16003.530.0036.50320.0 
46Roj, Mateusz16003.528.5036.50219.0 
47Podzieliński, Antoni14003.525.5032.50316.0 
48Naumiec, Adam12003.524.0031.50313.0 
49Makowski, Mikołaj14003.522.0030.00313.5 
50Giela, Gracjan10003.522.0027.50213.5 
51Stepa, Bruno14003.030.5037.00317.0 
52Worona, Michał14003.029.5038.00317.0 
53Wysłobocki, Patryk14003.027.5035.00213.0 
54Pięta, Adam14003.025.5032.00316.0 
55Gruszeczka, Adam10003.025.0032.50215.0 
56Śliwiński, Krzysztof10003.023.5028.50212.0 
57Rzeszótko, Maciej10003.022.0028.0029.0 
58Gruszeczka, Aneta12503.021.0028.00211.0 
59Kaczmarek, Szymon10002.522.5028.00110.0 
60Bałękowski, Rafał10002.020.5025.5018.0 
61Stawowy, Szymon10001.019.0025.508.0 
62Miechowicz, Witold197428.0035.50